Sinbo SVC-3454 Ultraviolet Vacuum cleaner

Sinbo SVC-3454 Ultraviolet Vacuum cleaner

2.499,00 ден.   Спореди

Sinbo SVC-3454 Ultraviolet Vacuum cleaner, UV radiation kills harmfull bacterias, Upper vacuum cleaner can be used as a handheld vacuum cleaner, HEPA, 500W, 0.2l dust capacity


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.499,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SVC-3454 Ultraviolet Vacuum cleaner, UV radiation kills harmfull bacterias, Upper vacuum cleaner can be used as a handheld vacuum cleaner, HEPA, 500W, 0.2l dust capacity

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка