Sinbo SVC-3447 Electric Vacuum cleaner

Sinbo SVC-3447 Electric Vacuum cleaner

1.490,00 ден.   Спореди

Sinbo SVC-3447 Electric Vacuum cleaner, 700W, Abagless for quick and powerful cleaning, Can be changed to handheld, Transparent dust cup, Detachable nozzle and handle, 5m cable


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.490,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SVC-3447 Electric Vacuum cleaner, 700W, Abagless for quick and powerful cleaning, Can be changed to handheld, Transparent dust cup, Detachable nozzle and handle, 5m cable

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка