Sinbo SVC-3446 Electric Vacuum cleaner

Sinbo SVC-3446 Electric Vacuum cleaner

1.999,00 ден.   Спореди

Sinbo SVC-3446 Electric Vacuum cleaner, 1600W, Automatic cord rewinder, Air outlet normal sponge filter


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SVC-3446 Electric Vacuum cleaner, 1600W, Automatic cord rewinder, Air outlet normal sponge filter

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка