Sinbo SVC-3438 Electric Vacuum cleaner

Sinbo SVC-3438 Electric Vacuum cleaner

1.699,00 ден.   Спореди

Sinbo SVC-3438 Electric Vacuum cleaner, 1600W, 360 degree rotated front wheel, 2in1 crevice tools, 5m cable


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.699,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SVC-3438 Electric Vacuum cleaner, 1600W, 360 degree rotated front wheel, 2in1 crevice tools, 5m cable

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка