Sinbo STR-4912 Nose and ear hair trimmer

Sinbo STR-4912 Nose and ear hair trimmer

169,00 ден.   Спореди

Sinbo STR-4912 Nose and ear hair trimmer, Battery operated 1.5V


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 169,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo STR-4912 Nose and ear hair trimmer, Battery operated 1.5V

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка