Sinbo ST-2416 Bread toaster

Sinbo ST-2416 Bread toaster

799,00 ден.   Спореди

Sinbo ST-2416 Bread toaster, Inox, 2 slice toaster, 700W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 799,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo ST-2416 Bread toaster, Inox, 2 slice toaster, 700W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка