Sinbo ST-2412 Bread toaster white

Sinbo ST-2412 Bread toaster white

920,00 ден.   Спореди

Sinbo ST-2412 Bread toaster white, Extra wide slot, 750W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 920,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo ST-2412 Bread toaster white, Extra wide slot, 750W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка