Sinbo SSM-2513 Grill toaster

Sinbo SSM-2513 Grill toaster

699,00 ден.   Спореди

Sinbo SSM-2513 Grill toaster, 800W, Grill/Triangle choosing, Non stick cooking plates, Cool housing


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 699,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SSM-2513 Grill toaster, 800W, Grill/Triangle choosing, Non stick cooking plates, Cool housing

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка