Sinbo SS-4029 Shaver

Sinbo SS-4029 Shaver

850,00 ден.   Спореди

Sinbo SS-4029 Shaver, 3 Spring loaded heads, Speed-XL double shaving heads, Rechargeable


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 850,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SS-4029 Shaver, 3 Spring loaded heads, Speed-XL double shaving heads, Rechargeable

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка