Sinbo SS-4021 Fuzz cleaner - Rechargeable lint remover

Sinbo SS-4021 Fuzz cleaner - Rechargeable lint remover

399,00 ден.   Спореди

Sinbo SS-4021 Fuzz cleaner - Rechargeable lint remover, Cleaning brush included, 8h charging time


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 399,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SS-4021 Fuzz cleaner - Rechargeable lint remover, Cleaning brush included, 8h charging time

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка