Sinbo SMX-2725 Mixer with base

Sinbo SMX-2725 Mixer with base

1.750,00 ден.   Спореди

Sinbo SMX-2725 Mixer with base, Inox, 5 speeds, Eject and Turbo button with safety device, 300W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.750,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SMX-2725 Mixer with base, Inox, 5 speeds, Eject and Turbo button with safety device, 300W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи