Sinbo SMR-4220 Heated stone foot massager

Sinbo SMR-4220 Heated stone foot massager

1.999,00 ден.   Спореди

Sinbo SMR-4220 Heated stone foot massager, Electronic regulating temp. of the stones up to 45C, Volcanic stones, Variations: Off/Massage/Massage+Water heat up, 250W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SMR-4220 Heated stone foot massager, Electronic regulating temp. of the stones up to 45C, Volcanic stones, Variations: Off/Massage/Massage+Water heat up, 250W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка