Sinbo SKS-4514 Electronic kitchen scale

Sinbo SKS-4514 Electronic kitchen scale

499,00 ден.   Спореди

Sinbo SKS-4514 Electronic kitchen scale, with plastic bowl, Capacity:5000g. Graduation 1g, sensor system, automatich shut off


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 499,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SKS-4514 Electronic kitchen scale, with plastic bowl, Capacity:5000g. Graduation 1g, sensor system, automatich shut off

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка