Sinbo SKS-4511 Electronic Kitchen scale

Sinbo SKS-4511 Electronic Kitchen scale

499,00 ден.   Спореди

Sinbo SKS-4511 Electronic Kitchen scale, Capacity: 3.000g Graduation: 1g, Sensor system, Auto power off


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 499,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SKS-4511 Electronic Kitchen scale, Capacity: 3.000g Graduation: 1g, Sensor system, Auto power off

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка