Sinbo SK-2393 Kettle

Sinbo SK-2393 Kettle

1.499,00 ден.   Спореди

Sinbo SK-2393 Kettle, 1.7l, Top grade glass body, with Blue illumintaion inside, 2000W, Automatic switch off


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.499,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SK-2393 Kettle, 1.7l, Top grade glass body, with Blue illumintaion inside, 2000W, Automatic switch off

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи