Sinbo SK-2359 Kettle

Sinbo SK-2359 Kettle

699,00 ден.   Спореди

Sinbo SK-2359 Kettle, Automatic switch off, Boil dry protection, Removable washable filter, 360°cordless rotating base , Concealed heating element, Max capacity: 1L, 2000W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 699,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SK-2359 Kettle, Automatic switch off, Boil dry protection, Removable washable filter, 360°cordless rotating base , Concealed heating element, Max capacity: 1L, 2000W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи