Sinbo SJ-3135 Juice extractor

Sinbo SJ-3135 Juice extractor

1.990,00 ден.   Спореди

Sinbo SJ-3135 Juice extractor, 2000 ml capacity pulp & 800 ml capacity juice container, Juicing whole fruits and vegetables , 400W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SJ-3135 Juice extractor, 2000 ml capacity pulp & 800 ml capacity juice container, Juicing whole fruits and vegetables , 400W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка