Sinbo SJ-3133 Juice extractor and blender and dry mill three in one, Inox, 1500 ml capacity pulp & 1000 ml capacity juice container & 100ml glass cup, Juicing whole fruits and vegetables , 700W

3.399,00 ден.   Спореди

Шифра 64128 - Sinbo SJ-3133 Juice extractor and blender and dry mill three in one, Inox, 1500 ml capacity pulp & 1000 ml capacity juice container & 100ml glass cup, Juicing whole fruits and vegetables...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.399,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 64128 - Sinbo SJ-3133 Juice extractor and blender and dry mill three in one, Inox, 1500 ml capacity pulp & 1000 ml capacity juice container & 100ml glass cup, Juicing whole fruits and vegetables , 700W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи