Sinbo SHD-2694 Hair Crimper

Sinbo SHD-2694 Hair Crimper

499,00 ден.   Спореди

Sinbo SHD-2694 Hair Crimper, PTC heater for fast heat up, 2.0m cord, 30W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 499,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SHD-2694 Hair Crimper, PTC heater for fast heat up, 2.0m cord, 30W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка