Sinbo SHC-4347 Hair Clipper

Sinbo SHC-4347 Hair Clipper

749,00 ден.   Спореди

Sinbo SHC-4347 Hair Clipper, Cordless operation, Stainless steel blades, Built in battery: 2*600mA Ni-Cd battery, 8 Hours charing time, moustache trimmer, waterproof


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 749,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SHC-4347 Hair Clipper, Cordless operation, Stainless steel blades, Built in battery: 2*600mA Ni-Cd battery, 8 Hours charing time, moustache trimmer, waterproof

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка