Sinbo SHB-3071 Electric salt and pepper mill

Sinbo SHB-3071 Electric salt and pepper mill

499,00 ден.   Спореди

Sinbo SHB-3071 Electric salt and pepper mill, 4x AA batteries


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 499,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SHB-3071 Electric salt and pepper mill, 4x AA batteries

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка