SINBO SHB 3062

1.299,00 ден.   Спореди

Шифра 64126 - Sinbo SHB-3062 Blender, Capacity 1.5l, 2 speeds and pulse, 400W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.299,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 64126 - Sinbo SHB-3062 Blender, Capacity 1.5l, 2 speeds and pulse, 400W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка