Sinbo SHB-3058 Multi praktik robot - Food processor, Blender (1.5l), Grinder (0,245l), Low noise, 5 speeds and pulse control, 800W

2.199,00 ден.   Спореди

Sinbo SHB-3058 Multi praktik robot - Food processor, Blender (1.5l), Grinder (0,245l), Low noise, 5 speeds and pulse control, 800W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.199,00 ден.

пред 7 години




Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SHB-3058 Multi praktik robot - Food processor, Blender (1.5l), Grinder (0,245l), Low noise, 5 speeds and pulse control, 800W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка