Sinbo SFS-5705 Inox Food Steamer

Sinbo SFS-5705 Inox Food Steamer

1.599,00 ден.   Спореди

Sinbo SFS-5705 Inox Food Steamer, 3 layer steam cooker, 9l capacity, LED display, INOX, 800W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.599,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SFS-5705 Inox Food Steamer, 3 layer steam cooker, 9l capacity, LED display, INOX, 800W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка