Sinbo SFS-5704 Food steamer

Sinbo SFS-5704 Food steamer

1.399,00 ден.   Спореди

Sinbo SFS-5704 Food steamer, 3 layer steam cooker, 9l capacity, water level window, Timer 60 minutes (manual), boil dry safety cut off, automatic shut-off, 800W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.399,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SFS-5704 Food steamer, 3 layer steam cooker, 9l capacity, water level window, Timer 60 minutes (manual), boil dry safety cut off, automatic shut-off, 800W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка