Sinbo SFH-3314 Infrared heater

Sinbo SFH-3314 Infrared heater

1.699,00 ден.   Спореди

Sinbo SFH-3314 Infrared heater, On/off switch, No dry air, 2500W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.699,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SFH-3314 Infrared heater, On/off switch, No dry air, 2500W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка