Sinbo SFH-3310 Mini Infared heater

Sinbo SFH-3310 Mini Infared heater

1.099,00 ден.   Спореди

Sinbo SFH-3310 Mini Infared heater, Healthy, economical and durable, On/off switch, No dry air, 1000W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.099,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SFH-3310 Mini Infared heater, Healthy, economical and durable, On/off switch, No dry air, 1000W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка