Sinbo SEL-6008 Electric Depilator

Sinbo SEL-6008 Electric Depilator

1.999,00 ден.   Спореди

Sinbo SEL-6008 Electric Depilator, Antibacterial Nano silver technology, Disk system with 32 units taking hair up to 0.5mm, 2 speeds


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SEL-6008 Electric Depilator, Antibacterial Nano silver technology, Disk system with 32 units taking hair up to 0.5mm, 2 speeds

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка