Sinbo SEB-5802 Egg boiler

Sinbo SEB-5802 Egg boiler

599,00 ден.   Спореди

Sinbo SEB-5802 Egg boiler, 7 eggs capacity, Different types of cooking, Buzzer for egg ready, 350W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 599,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SEB-5802 Egg boiler, 7 eggs capacity, Different types of cooking, Buzzer for egg ready, 350W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка