Sinbo SDF-3817 Deep Fryer

Sinbo SDF-3817 Deep Fryer

1.399,00 ден.   Спореди

Sinbo SDF-3817 Deep Fryer, 2lt capacity, Detachable non-stick chamber, Chrom coated frying basket and handle, 1500W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.399,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SDF-3817 Deep Fryer, 2lt capacity, Detachable non-stick chamber, Chrom coated frying basket and handle, 1500W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка