Sinbo SCO-5013 White Single Hob Stove

Sinbo SCO-5013 White Single Hob Stove

1.250,00 ден.   Спореди

Sinbo SCO-5013 White Single Hob Stove, Thermostat control, Indicator light, 1500W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.250,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SCO-5013 White Single Hob Stove, Thermostat control, Indicator light, 1500W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка