Sinbo SCM-2927 Coffee grinder

Sinbo SCM-2927 Coffee grinder

820,00 ден.   Спореди

Sinbo SCM-2927 Coffee grinder, 50g capacity, pulse operation mode, Safety lock system, Stainless steel, 150W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 820,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SCM-2927 Coffee grinder, 50g capacity, pulse operation mode, Safety lock system, Stainless steel, 150W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка