Sinbo SCM-2920 Coffee maker Inox with inox cup

Sinbo SCM-2920 Coffee maker Inox with inox cup

1.799,00 ден.   Спореди

Sinbo SCM-2920 Coffee maker Inox with inox cup, Anti-drip feature, With waming plate for keeping coffee warm andfresh for hours , 1.80L Glass, Detachable and washable filter and filter holder, 1000W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.799,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SCM-2920 Coffee maker Inox with inox cup, Anti-drip feature, With waming plate for keeping coffee warm andfresh for hours , 1.80L Glass, Detachable and washable filter and filter holder, 1000W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка