Sinbo SBS-4425 Body fat scale with body water

Sinbo SBS-4425 Body fat scale with body water

850,00 ден.   Спореди

Sinbo SBS-4425 Body fat scale with body water, calorie, BMI, body bone and body muscle measurement, 5-150kg weight capacity, Equipped with high precision strain guage sensor


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 850,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SBS-4425 Body fat scale with body water, calorie, BMI, body bone and body muscle measurement, 5-150kg weight capacity, Equipped with high precision strain guage sensor

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка