Sinbo SBP-4604 Digital blood pressure monitor

Sinbo SBP-4604 Digital blood pressure monitor

899,00 ден.   Спореди

Sinbo SBP-4604 Digital blood pressure monitor, Wide digital LCD display, Automatic air control valve, 60 date and measurement memory


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 899,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SBP-4604 Digital blood pressure monitor, Wide digital LCD display, Automatic air control valve, 60 date and measurement memory

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка