Sinbo SBG-7105 Electric Grill

Sinbo SBG-7105 Electric Grill

1.499,00 ден.   Спореди

Sinbo SBG-7105 Electric Grill, Portable stand included, Removable frill and tray, Easy clean, Non warming handles, 2000W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.499,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SBG-7105 Electric Grill, Portable stand included, Removable frill and tray, Easy clean, Non warming handles, 2000W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка