Sinbo SAH-6108 Ultrasonic air humidifier

Sinbo SAH-6108 Ultrasonic air humidifier

1.699,00 ден.   Спореди

Sinbo SAH-6108 Ultrasonic air humidifier, Variable mist control, Night ligt, Removable water tank, Automatic protection in case water runs dry, 30W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.699,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SAH-6108 Ultrasonic air humidifier, Variable mist control, Night ligt, Removable water tank, Automatic protection in case water runs dry, 30W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка