Sinbo 2386 Kettle

Sinbo 2386 Kettle

1.150,00 ден.   Спореди

Sinbo 2386 Kettle, 1.7l, 2000W. Automatic swith off, Boil dry protection, Removable and washable filter


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.150,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo 2386 Kettle, 1.7l, 2000W. Automatic swith off, Boil dry protection, Removable and washable filter

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи