Sinbo 2385B Kettle Inox

Sinbo 2385B Kettle Inox

960,00 ден.   Спореди

Sinbo 2385B Kettle Inox, Automatic switch off, Boil dry protection, Filter, Flip lid, 360°cordless rotating base , Max capacity: 1.7L, 2000W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 960,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo 2385B Kettle Inox, Automatic switch off, Boil dry protection, Filter, Flip lid, 360°cordless rotating base , Max capacity: 1.7L, 2000W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка