Sinbo 2357 Kettle

Sinbo 2357 Kettle

850,00 ден.   Спореди

Sinbo 2357 Kettle, Automatic switch off, Boil dry protection, Removable washable filter, Leak proof water gauge, Hinged lid, 360°cordless rotating base , Max capacity: 2.3L, 2000W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 850,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo 2357 Kettle, Automatic switch off, Boil dry protection, Removable washable filter, Leak proof water gauge, Hinged lid, 360°cordless rotating base , Max capacity: 2.3L, 2000W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи