SIEMENS SR-65M030 EU

29.999,00 ден.   Спореди

ВГРАДЛИВА МАШИНА ЗА САДОВИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ КАПАЦИТЕТ 9 КОМПЛЕТИ СПЕЦИЈАЛНА ФУНКИЈА: VARIOSPEED СПЕЦИЈАЛНА ФУНКЦИЈАЧ: ПОЛОВИЧНО ПЕРЕЊЕ 5 ПРОГРАМИ: ИНТЕНЗИВЕН 700С, АУТО 450-650С, ЕКО 500С, БРЗ 450С...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 29.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ВГРАДЛИВА МАШИНА ЗА САДОВИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ КАПАЦИТЕТ 9 КОМПЛЕТИ СПЕЦИЈАЛНА ФУНКИЈА: VARIOSPEED СПЕЦИЈАЛНА ФУНКЦИЈАЧ: ПОЛОВИЧНО ПЕРЕЊЕ 5 ПРОГРАМИ: ИНТЕНЗИВЕН 700С, АУТО 450-650С, ЕКО 500С, БРЗ 450С, ПРЕТПЕРЕЊЕ ОДЛОЖЕН СТАРТ 19H. AQUASTOP СО ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА РЕГЕНЕРАТИВНА ЕЛЕКТРОНИКА ЛЕД ПРИКАЗ ЗА КРАЈОТ НА ПРОГРАМАТА ЛЕД ПРИКАЗ ЗА ДОПОЛНУВАЊЕ НА СРЕДСТВО ЗВУЧЕН СИГНАЛ НА КРАЈОТ НА ПРОГРАМАТА ПО ВИСИНА ПОДЕСЛИВА ГОРНА КОРПА САМОЧИСТЕЧКИ ФИЛТЕР ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 81/44.8/55 Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка