SIEMENS SN-65L082

34.999,00 ден.   Спореди

MAШИНА ЗА САДОВИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ КЛАСА НА ПЕРЕЊЕ А КЛАСА НА СУШЕЊЕ А КАПАЦИТЕТ 13 КОМПЛЕТА ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА 11.8Л НИВО НА БУЧАВОСТ 48DB 5 ПРОГРАМИ 4 ТЕМПЕРАТУРИ ДИСПЛЕЈ VARIOSPEED ИНДИКАТОРИ З...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 34.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MAШИНА ЗА САДОВИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ КЛАСА НА ПЕРЕЊЕ А КЛАСА НА СУШЕЊЕ А КАПАЦИТЕТ 13 КОМПЛЕТА ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА 11.8Л НИВО НА БУЧАВОСТ 48DB 5 ПРОГРАМИ 4 ТЕМПЕРАТУРИ ДИСПЛЕЈ VARIOSPEED ИНДИКАТОРИ ЗА СОЛ И СЈАЈ ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 81.5/59.8/55 Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка