SIEMENS SN-65E006 EU

25.999,00 ден.   Спореди

ВГРАДЛИВА МАШИНА ЗА САДОВИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ КАПАЦИТЕТ 12КОМПЛЕТИ 5 ПРОГРАМИ 4 ТЕМПЕРАТУРИ ПОЛОВИЧНО ПЕРЕЊЕ AQUASTOP СО ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА СЕРВО БРАВА ЗА ПОЕФИКАСНО ЗАТВОРАЊЕ ЗАКЛУЧУВАЊЕ НА ВРАТА П...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 25.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ВГРАДЛИВА МАШИНА ЗА САДОВИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ КАПАЦИТЕТ 12КОМПЛЕТИ 5 ПРОГРАМИ 4 ТЕМПЕРАТУРИ ПОЛОВИЧНО ПЕРЕЊЕ AQUASTOP СО ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА СЕРВО БРАВА ЗА ПОЕФИКАСНО ЗАТВОРАЊЕ ЗАКЛУЧУВАЊЕ НА ВРАТА ПОРАДИ ДЕЦА AQUA СЕНЗОР И СЕНЗОР ЗА ПОЛНЕЊЕ АВТОМАТСКО ПРЕПОЗНАВАЊЕ НА СРЕДСТВОТО ЗА ЧИСТЕЊЕ РЕГЕНЕРАТИВНА ЕЛЕКТРОНИКА САМОЧИСТЕЧКИ ФИЛТЕР СО ТРОСЛОЕН СИСТЕМ НА ФИЛТРИРАЊЕ ЕЛЕКТРОНСКИ ПРИКАЗ НА ПРЕОСТАНАТОТО ВРЕМЕ ЗА ПЕРЕЊЕ ОДЛОЖЕН СТАРТ ДО 9 H. ЗВУЧЕН СИГНАЛ НА КРАЈ НА ПЕРЕЊЕ ИНФОСИГНАЛ ЛЕД ПРИКАЗ ЗА ДОПОЛНУВАЊЕ НА СОЛ ЛЕД ПРИКАЗ ЗА ДОПОЛНУВАЊЕ НА СРЕДСТВО ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 81.5/59.8/55 Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка