SIEMENS HB-23GB540

24.999,00 ден.   Спореди

ВГРАДЛИВА РЕРНА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А КАПАЦИТЕТ 62Л КАТАЛИТИЧКИ ОБЛОГИ НА ДВАТА ЗИДА(САМОЧИСТЕЊЕ) ПОТПОЛНО ЛАДНА ВРАТА ТЕМПЕРАТУРА- 40 ° C МЕКО ОТВОРАЊЕ ТЕЛЕСКОПСИ ВОДИЛКИ КАКО ДОДАТЕН ПРИБОР 7 НАЧИНИ НА...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 24.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ВГРАДЛИВА РЕРНА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А КАПАЦИТЕТ 62Л КАТАЛИТИЧКИ ОБЛОГИ НА ДВАТА ЗИДА(САМОЧИСТЕЊЕ) ПОТПОЛНО ЛАДНА ВРАТА ТЕМПЕРАТУРА- 40 ° C МЕКО ОТВОРАЊЕ ТЕЛЕСКОПСИ ВОДИЛКИ КАКО ДОДАТЕН ПРИБОР 7 НАЧИНИ НА ЗАГРЕВАЊЕ:(ДОЛЕ-ГОРЕ, ДОЛЕ СО ТОПОЛ ВОЗДУХ, ДОЛЕН ГРЕАЧ, ТОПОЛ ВОЗДУХ СО GRILL, ОДМРЗНУВАЊЕ, VARIOGRILL СО ГОЛЕМА ПОВРШИНА, СО МАЛА ПОВРШИНА VARIOGRILL) ДИГИТАЛЕН ТАЈМЕР ОСВЕТЛЕНА РЕРНА АВТОМАТСКО БРЗО ЗАГРЕВАЊЕ БЕЛО/ПЛАВО ОСВЕТЛУВАЊЕ НА КОМАНДНАТА ТАБЛА СИГУРНОСНА БРАВА РАЗЛАДЕН ВЕНТИЛАТОР ПРИКЛУЧНА МОЌ 3,5 KW ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 59.5/59.5/54.8 Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи