SIEMENS ET-651BF17E

18.999,00 ден.   Спореди

ВГРАДЛИВА ПЛОТНА СЕНЗОРСКО УПРАВУВАЊЕ 4 HIGHSPEED ГРЕЈНИ ПОВРШИНИ ОД КОИ 1 ДВОКРУЖНА 17 СТЕПЕНИ НА ПОДЕСУВАЊЕ ДИГИТАЛЕН ТАЈМЕР СО ФУНКЦИЈА ЗА ИСКЛУЧУВАЊЕ И ПОДСЕТНИК ЗА СЕКОЈА ГРЕЈНА ПОВРШИНА ДИГИТАЛЕ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 18.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ВГРАДЛИВА ПЛОТНА СЕНЗОРСКО УПРАВУВАЊЕ 4 HIGHSPEED ГРЕЈНИ ПОВРШИНИ ОД КОИ 1 ДВОКРУЖНА 17 СТЕПЕНИ НА ПОДЕСУВАЊЕ ДИГИТАЛЕН ТАЈМЕР СО ФУНКЦИЈА ЗА ИСКЛУЧУВАЊЕ И ПОДСЕТНИК ЗА СЕКОЈА ГРЕЈНА ПОВРШИНА ДИГИТАЛЕН ДИСПЛЕЈ KEYLOCK - ЗАКЛУЧУВАЊЕ НА МОМЕНТАЛНИТЕ ПОДЕСУВАЊА (20С) СИГУРНОСНА БРАВА ПОРАДИ ДЕЦА ДИГИТАЛЕН ДВОСТЕПЕН ИНДИКАТОР НА ПРЕОСТАНАТ ТОПЛИНА ЗА СЕКОЈА ГРЕЈНА ПОВРШИНА ПРИБОР ЗА ЧИСТЕЊЕ НА СТАКЛИКЕРАМИКА ПРИКЛУЧНА МОЌ 7,2 KW Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи