SIEMENS DH-24400

13.999,00 ден.   Спореди

ПРОТОЧЕН БОЈЛЕР
МОЌНОСТ 24 KW
OTПОРЕН НА КОРОЗИЈА И БИГОР
ПОРЗУВАЊЕ НА ТРОФАЗНА СТРУЈА
Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 13.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ПРОТОЧЕН БОЈЛЕР
МОЌНОСТ 24 KW
OTПОРЕН НА КОРОЗИЈА И БИГОР
ПОРЗУВАЊЕ НА ТРОФАЗНА СТРУЈА
Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи