SIEMENS DH-18100

14.599,00 ден.   Спореди

ПРОТОЧЕН БОЈЛЕР
ОТПОРЕН НА КОРОЗИЈА И БИГОР
ПРИКЛУЧНА МОЌНОСТ 18 KW
ЕЛЕКТРИЧЕН ПРИКЛУЧОК 3/PE~400V/26A
2 НИВОА НА ЈАЧИНА 12/18 KW
ДОТОК НА ТОПЛА ВОДА (38C/60C): 9.9/5.4 L/MIN<...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 14.599,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ПРОТОЧЕН БОЈЛЕР
ОТПОРЕН НА КОРОЗИЈА И БИГОР
ПРИКЛУЧНА МОЌНОСТ 18 KW
ЕЛЕКТРИЧЕН ПРИКЛУЧОК 3/PE~400V/26A
2 НИВОА НА ЈАЧИНА 12/18 KW
ДОТОК НА ТОПЛА ВОДА (38C/60C): 9.9/5.4 L/MIN
НИЗОК ПРИТИСОК НА РЕАКЦИЈА
ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д/ 472 X 236 X 137 MM
Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи