SIEMENS DE-1821415

15.999,00 ден.   Спореди

ПРОТОЧЕН БОЉЕР ИЗБОР НА ТЕМПЕРАТУРА ОД 30C ДО 60C ПРЕКИНУВАЧ НА ПРИТИСОК ОД 0.25БАР LCD ДИСПЛЕЈ ЗАШТЕДА ДО 20% ЕНЕРГИЈА ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 47.2/23.6/9.9 Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 15.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ПРОТОЧЕН БОЉЕР ИЗБОР НА ТЕМПЕРАТУРА ОД 30C ДО 60C ПРЕКИНУВАЧ НА ПРИТИСОК ОД 0.25БАР LCD ДИСПЛЕЈ ЗАШТЕДА ДО 20% ЕНЕРГИЈА ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 47.2/23.6/9.9 Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи