SIEMENS Проточен бојлер DE1821515

SIEMENS Проточен бојлер DE1821515

18.990,00 ден.   Спореди

SIEMENS Проточен бојлер DE1821515, електронски,18/21 kw, работи на 0,25 bar (без притисок), дисплеј, заштеда до 20% на енергија и вода, погоден за напојување од сончева енергија, тенок дизајн, прилаго...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 18.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SIEMENS Проточен бојлер DE1821515, електронски,18/21 kw, работи на 0,25 bar (без притисок), дисплеј, заштеда до 20% на енергија и вода, погоден за напојување од сончева енергија, тенок дизајн, прилагодување на температура од 20 до 60 степени во интервали од 0,5 степени

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка