SIEMENS Проточен бојлер за во кујна DH06101

SIEMENS Проточен бојлер за во кујна DH06101

8.500,00 ден.   Спореди

SIEMENS Проточен бојлер за во кујна DH06101, 6KW, бакарни грејачи


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 8.500,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SIEMENS Проточен бојлер за во кујна DH06101, 6KW, бакарни грејачи

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка